Executive Search Služby v Česká republika

Začít

Executive Search Služby

Jsme profesionální servisní firma, která se specializuje na nábor vedoucích pracovníků a dalších vedoucích pracovníků pro firmy v různých průmyslových odvětvích Česká republika . S naší sítí budete schopni dosáhnout široké škály osobních kontaktů ve vašem oboru nebo oboru. podrobné, specifické znalosti o dané oblasti; a obvykle působí na nejvyšším stupni výkonných funkcí. Naše společnost je také zapojena do celého procesu náboru, provádí podrobné rozhovory a selektivně vám předkládá kandidáty. Představujeme vám kandidáty, když se domníváme, že kandidát splňuje všechny stanovené požadavky a zapadá do vaší firemní kultury.

Rekrut Mobile Vývojáři v Česká republika

Staff Augmentation vybudoval silné spojení s certifikovanými mobilními vývojáři v USA. \ t Česká republika. Drtivá většina těchto kandidátů absolvovala BS / MS v oboru Informatika. Aby zůstali informováni o nejnovějších technologiích, jsou žádáni, aby dokončili probíhající studie v rámci svých oborů. Naše služby zahrnují Android, Ionic, iOS Swift, Java, React Native, Unity and Xamarin developers.

O Mobilní vývoj

Rekrut Javascript Vývojáři v Česká republika

Staff Augmentation vybudoval silné spojení s certifikovanými vývojáři javascriptu v Česká republika. Drtivá většina těchto kandidátů absolvovala BS / MS v oboru Informatika. Aby zůstali informováni o nejnovějších technologiích, jsou žádáni, aby dokončili probíhající studie v rámci svých oborů. Naše služby zahrnují Angular JS, Aurelia, Backbone JS, Ionic, Electron, Ember JS, Meteor, Node JS, React, React Native, Typescript and Vue JS Vývojáři.

O Vývoj Javascriptu

Rekrut CMS & eCommerce Vývojáři v Česká republika

Staff Augmentation vybudoval silné spojení s certifikovanými vývojáři CMS a eCommerce v roce 2006. \ t Česká republika. Drtivá většina těchto kandidátů absolvovala BS / MS v oboru Informatika. Aby zůstali informováni o nejnovějších technologiích, jsou žádáni, aby dokončili probíhající studie v rámci svých oborů. Naše služby zahrnují BigCommerce, Concrete5, Drupal, Expression Engine, Joomla, Magento, Open Cart, Presta Shop, Shopify, Typo3, WooCommerce and Wordpress Vývojáři.

O CMS a eCommerce

Rekrut Backend Vývojáři v Česká republika

Staff Augmentation vybudoval silné spojení s certifikovanými vývojáři v backendu Česká republika. Drtivá většina těchto kandidátů absolvovala BS / MS v oboru Informatika. Aby zůstali informováni o nejnovějších technologiích, jsou žádáni, aby dokončili probíhající studie v rámci svých oborů. Naše služby zahrnují ASP.Net, C#, Erlang, Java, PHP, Python and Ruby on Rails Vývojáři.

O Vývoj backendu

Hodnota Proposition

Proč si vybrat Staff Augmentation jako váš náborový partner Česká republika ?

Pomůžeme vám najmout IT Talenty a vývojáře v roce 2006. \ T Česká republika

Dosáhněte místního talentu

Získejte přímý přístup k oblasti talentů v oblasti IT Česká republika.

Ušetřit čas

Delegování zdrojů Czech IT kandidátů na Staff Augmentation

Šetřit peníze

Výrazně snižte náklady na nábor zaměstnanců v roce 2006. \ T Česká republika.

Máme přístup k tisícům vývojářů Česká republika.

Podpěra, podpora

Pomůžeme vám navázat vztahy Česká republika a používat techniky uchování zaměstnanců k zajištění loajality týmu.

Přísný pronájem

Náš náborový proces je přísný. Provádíme rozsáhlé testování, abychom udrželi to nejlepší.